1.díl - Špatný den

9. prosince 2011 v 21:30 | Spuffy |  Miluj nebo zabíjej ( love or kill)
Tak je to tady. Uvádím první díl druhé povídky, doufám, že se vám bude líbit a ta první taky.

Zabila už tenhle večer aspoň třetího upíra, ale tenhle byl jinný. poznala ho, poslal jej na ni Angel. Musela se usmát, nejspíš je pro něj větší hrozba než by čekala, tohle totiž nebyl zdaleka první, kterého Angel poslal. Stále ještě tam nebyla sama, rozhlédla se, ale nikoho neviděla. Nemusela ho vidět, cítila jej. Angelus jí byl stále v patách, nedařilo se jí stále moc přijmout ten fakt, že to není její Angel, ale jen démon s maskou jeho nádherné tváře. Přestala doufat, že ještě někdo vyleze, tak šla radši domů.

,,Co si o tom myslíš?" Angel Buffy opravdu sledoval, ale ne sám. Byl s ním i Spike. Zatímco Angel byl Buffy posedlý a chtěl z ní udělat svou upíři pronceznu. Hodlal ji vysát do poslední kapky, chtěl cítit jak její krev klouže do jeho krku a z ní volna vyprchává život... moc se na tyhle chvíle těšil. Ani se nezatěžoval myšlenkama kdyby mu přeměna Buffy nevyšla. Spike se snažil tuhle přemožitelku pochopit, už nejmíň třikrát unikla při pokusech ji zabít. Třikrát unikla jeho upířím tesákům. Fascinovala ho, musel nastudovat její pohyby a příště už neprohraje.

,,Buffy, máš chvilku?" zeptala se jí máma, jakmile ráno seběhla ze schodů.
,,Ano? Co potřebuješ maminko?" Buffy ji následovala do kuchyně.
,,Víš Buffy já... jsem zasnoubená," napadlo ji to prostě vybalit na svou teď už sedmnáctiletou dceru.
,,Cože? Mami to myslíš vážně? Jakože ty a Josh... ou," netušila co říct, zmohla se jen na vykoktání. Bože! To je šílená představa, má mít nevlastního otce? Copak může jen tak lehce zapomenout na robota Teda? Buffy ještě nemohla, nebylo by lepší vrátit se k tátovi než hledat nějakýho novýho chlapa? Jasně, tolikrát jí oba tvrdili, že je to proto, že si nesedli do noty, ale Buffy moc dobře věděla, že měl táta bokem románek se svou sekretářkou ve firmě, ve které pracoval.
,,Ano Buffy já a Josh, tak co? Můžu počítat s tím, že alespoň jeho nezabiješ?"
,,Mami já..."
,,Nemůžeš mi to slíbit viď?" Raději se vrátila k mití nádobí. Proč jí to musí máma dělat? Tohle mučivý ticho bylo šílený... naštěstí už musela do školy.

,,Čau Buff, objevil se včera náš maniak?" Xander byl opravdová ukázka člověka, co v mozku to na jazyku. A že toho moc nebylo!
,,Tohohle bys mohl nechat Xandere ne?" Buffy opravdu hodně překvapilo, že se jí zrovna Cordelie zastává. Samozřejmě že si Buffy pamatovala jak Cordy parkrát vyjela po Angelovi...
,,No, Angel osobně se nedostavil, teda, nestoupl si přímo přede mne, ale já jsem věděla, že tam je. A možná ne sám..."
,,Myslíš, že Spike a Drusilla teď pomáhají Angelovi zabít tě?" Giles založil do regálů pár knížek a pak si přetřel brýle.
,,Nijak bych se tomu nedivila, a co vy? Přišli jste na to proč je tady teď tolik upírů? Jenom včera jsem zabila nejmíň tři."
V duchu moc dobře věděla, proč jsou tady, ale nechtěla mít pravdu. Nechtěla aby tady byli proto, že Angel plánuje apokalypsu. ,,Večer skočím zase na hlídku, ať je těch ozubených potvor míň."

,,Upírci, kde jste?" To není normální! Dneska když na hlídku chtěla, tak nepotká ani jednoho upíra? Začali si pohrávat s kolíkem v ruce. Najednou byl přímo před ní.
,,Co sakra chceš?" Znovu pevně stiskla kolík v pravé ruce a byla připravená k útoku.
,,Schovej ten špičatej klacek, chci si promluvit mazlíku," nenáviděla ho, a teď ještě víc. Tahle přezdívka byla příšerná. ,,No tak miláčku, sedneme si, dáme si něco k pití a pak si můžem trochu pohrát," usmál se opravdu nechutně.
,,Ne to teda určitě nemůžeme, když si s tebou budu hrát, tak to skončí jedině tvou smrtí." Vyštěkla a vyšla pryč.
,,Počkej!" Zastavil ji, teď už toho ale měla dost. Kopla ho do břicha, dala mu pěstí, svalila na zem a pak si na něj sedla. Kolík mu natiskla na hruď.
,,Nech toho sakra! Proč se chováš jako magor? Když nepočítám, že si magor," znovu mu dala pěstí, zvedla se a rozběhla domů.
Doma bylo ticho, teda až na kuchyň. Když vešla uviděla svou mámus Joshem, nachytala se zrovna jak se líbali.
,,Buffy!"
,,Bože můj, moc se omlouvám. Já si zalezu do pokoje a už z něj nevylezu." Vyběhla nahoru, nedbala mámy, která za ní volala, zavřela se v pokoji a pak se svezla na postel. Tohle byla jedna z věcí, které nechtěla vidět. Převlékla se a šla spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lady Katysek lady Katysek | E-mail | Web | 11. prosince 2011 v 20:51 | Reagovat

Krásný díl♥
Nechceš se spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama