2.díl - Útěk je marný

12. prosince 2011 v 16:47 | Spuffy |  Miluj nebo zabíjej ( love or kill)
Tady je druhý díl já vím ale před pár dny jsem se do toho nějak dala a píšu jak fretka.

Bláhově si myslela, že je na hřbitově sama. Ale byl tam on, obcházel ji dokola jako svou kořist. Cítil její strach, ale tohle nebylo to, čeho chtěl dosáhnout. Když porušil kruh a namířil si to k ní, tvrdě ho od sebe odhodila.
,,Nepřibližuj se!" Zakřičela výhružně. Jeho modré oči byly najednou pryč, místo toho zde byly jen ty žluté, upíří. Zase přišel k ní, tentokrát se ale nedokázala ubránit, byla jakoby slabší a on silnější. Sevřel ji v pase a přitáhl k sobě.
,,Pusť mě!" Pěstmi mu bušila do hrudi a dál křičela. Umlčel ji polibkem. Tvrdým a vášnivým, objala jej kolem krku a dál polibky vracela.
,,Miluju tě, Buffy," zašeptal mezi polibky.
Já tebe taky, Spiku," řekla zadýchaně.

Probudil se úplně zpocený, tohle nebyl sen, ale spíš noční můra. Úplně se mu udělalo zle, celý zezelenal.
,,To snad ne!" křikl, vylezl z postele a navlékl si košili. Dostal hlad, Drusilla byla někde pryč. Určitě s Angelem. Vyšel ven a našel si prvního nic netušícího člověka. ,,Neboj, bude to bolet jen chviličku," zakousl se mu do krku, pak si ale najednou vzpomněl na Buffy a rychle jej pustil. ,,Utíkej!" Zařval na něj, tohle nemohl. Kvůli přemožitelce, najednou mu nechtěl ublížit. Co se to s ním sakra děje? Přemožitelka se mu nesmí dostat pod kůži, musí ji zabít. Nebo to má nechat na Angelovi? Ne udělá to sám a nejlíp hned.

,,Buffy, jsi u sebe?" Její máma opatrně zaklepala na dveře.
,,Jo, pojď dovnitř!" Zakřičela, zrovna vyšla ze sprchy.
,,Buffy, chci si promluvit o tom co si před chvíli viděla a..."
,,Mami to je dobrý, jsem dost velká na to abych snesla svou mámu líbající se se svým přítelem, teda snoubencem." Pořád jí Josh jako snoubenec nějak nešel přes pusu. Ze skříně si vytáhla černý rolák.
,,Buffy ty máš v plánu jako někam jít?"
,,Ne mami nemám," samozřejmě, že chtěla jít na hlídku, ale před mámou raději nic. Schovala rolák a vytáhla lehkou košilku, kterou teď měla jako pyžamo. ,,Víš, chtěla bych jít spát, tak kdybys mohla..." nechtěla ji přímo vyhazovat, ale už se setmělo a ona fakt potřebovala jít.
,,Jistě, dobrou noc zlato," vtiskla Buffy polibek na čelo a odešla. Bezva, pomyslela si Buffy, teď musím počkat až usne. Oblékla si tu košilku a lehla si do postele. Začaly se jí klížit oči. Ne, nesmí spát. O hodinu později musela vstát aby neusnula. Usoudila, že už máma spí a převlékla se. Pomalu otevřela okno a vykradla se ven.

,,Kampak kotě?" Dostala se do jedné temnější uličky, bylo tam sice jen několik opilců co se motalo kolem ní, ale stejně měla hodně špatný pocit. Jakoby ji někdo celou tu dobu sledoval... Jeden z těch opilců jí vstoupil do cesty. ,,Ptal jsem se kampak jdeš krásko?"
,,To vám může být jedno," obešla jej, ale on ji chytil za paži a prudce k sobě otočil. Odér chlastu ji málem srazil na zem. ,,Pusťte mě!" Tak ráda by ho praštila, ale pravidlo přemožitelky číslo 1 zní: Neubližovat lidem.
,,No tak se nevzpírej, můžeš si vydělat nějaký prachy." Jeho nechutně špinavé ruce začal zaplétat do jejích vlasů. Najednou ho někdo popadl a odhodil hodně daleko.
,,Spiku!" O tuhle záchranu fakt nestála, jak se říká, z louže přímo pod okap. Jeho se zbavit bude těžší. ,,Co to do háje děláš?"
,,Já nevím, že bych tě zachraňoval?" Ušklíbl se ironicky.
,,Proč to vůbec děláš? Tvoji pomoc nepotřebuju." Na patě se otočila a namíila si to kamkoliv jinam. Mimo tuhle uličku, hodně daleko od těch chlapů a Spika.
,,Hele, já vím, že mi asi nevěříš, ale-"
,,Asi? To je fakt slabý slovo Spiku! Já... já tě nenávidím, dělá se mi z tebe a Angela zle a určitě... určitě ti nevěřím!"
Na hřbitově se zastavila. Ohlédla se, byl pryč... měla kliku. Zvuk přehrabující se hlíny úplně stačil k tomu aby zpozorněla. Hrob byl ale prázdný. ,,Sakra, to dneska každej upír radši zdrhne?" Někdo ji praštil zezadu do hlavy, svalila se na zem a prohlédla si toho "člověka". Musel to být ten upír co se teď vyhrabal. Ať hledala jak chtěla kolík nemohla najít. ,,Co sakra..." Upír se začal měnit v prach. Po chvilce byl pryč úplně a na jeho místě stál Spike s kolíkem v ruce, jejím kolíkem.
Výmikem se vyhoupla na nohy a vyškubla mu ho z ruky. ,,Co tady zase děláš? Ty mi fakt nemůžeš dát pokoj, viď?"
,,To si piš, že ne lásko... nepřestanu dokud..." teď se trochu zasekl, dokud co? Nebude mrtvá? Nebo jeho? O tomhle přestal přemýšlet až když mu Buffy dala pěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ibuffyi ibuffyi | Web | 12. prosince 2011 v 20:22 | Reagovat

Nechceš se spřátelit

2 lady Katysek lady Katysek | E-mail | Web | 13. prosince 2011 v 21:00 | Reagovat

Úžasnej dílek! Rychle,rychle další! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama