About web

Stěhování!

17. června 2012 v 19:54 | Rose Belikov
Ahoj lidi, takže... absolutně nestíhám táhnout dva weby. Proto je tady stěhování. Přemýšlela jsem jestli z tohohle webu nemám udělat doprovodnou stránku k mému druhému blogu, ale tenhle by byl jen o fanfictions. Nakonec jsem to ale zavrhla a stěhuju se sem. Je to tak pro mně jednodušší. Nedělala bych to kdybych na to měla čas, ale teď kvůli škole moc nestíhám. Vím, že jsem se teď vrátila a už se stěhuju, ale jinak to nejde. Affky, které by chtěli zůstat, si ráda nechám. Jen mi musíte do komentíku napsat jestli chcete být top, elite nebo sister site. Fanfictions si taky odnáším na druhý blog, takže se na mě nezlobte. :)

nový layout

13. června 2012 v 19:35 | Rose Belikov
takže máme tady nový layout. Je to about Vampire Academy a nic jinýho se tak narychlo nedalo spiplat.

Jinak doufám, že se líbí! (Neopakuju se?)Smějící se

A teď mě někdo zabije...

13. června 2012 v 19:27 | Rose Belikov
Jak říká název pravý BtVS fanoušci mě teď půjdou zabít (teda kdyby věděli kde bydlím), ale tenhle blog už dál about Buffy nebude. Jo sem tam tady článek skočí a FF zůstávají (dobrá zpráva, co?)
Oficiálně je teď blog o Vampire Academy. Napadlo mě, že bych si založila novej blog, ale vzhledem k tomu, že mám ještě jeden o upírech všeho druhu, kde najdete i Buffy,VA, TVD, Školu Noci a kápánek je tam i Twilight. Odkaz na něj by měl být v článku iam back nebo v jiném z poslední doby. Doufám, že mě nemáte v plánu ukamenovat Smějící se!

Soutěž!!

19. prosince 2011 v 16:39 | Spuffy4eva
Tak jo rozhodla jsem se pro první soutěž.
V ankete pod clankem hlasujte. Dost me zajima kdo vyhraje
Muj hlas by teda mel Spike, Xander a Buffy.

Facebook blogu

17. prosince 2011 v 19:42 | Spuffy4eva
Jak naznačuje nadpis dala jsem blog na facebook. tady je odkaz : www.facebook.com/profile.php?id=100003264194247&sk=wall Nudu tam dávat všechny informace o blogu atd.
 
 

Reklama